T495X227M006AT E100
T495X227M006AT E100
Cap Tant Solid 220uF 6.3V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kemet
T495X227M006ATE100
T495X227M006ATE100
Cap Tant Solid 220uF 6.3V X CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C Automotive T/R
Kemet
T495X227M006ATE1007622
T495X227M006ATE1007622
220.UF 6.0V
T495X227M006ATE1002478
T495X227M006ATE1002478
220.UF 6.0V
T495X227M006ATE1007027
T495X227M006ATE1007027
220.UF 6.0V
T495X227M006ATE1007627
T495X227M006ATE1007627
220.UF 6.0V