首页/T495X227M006ATE100搜索结果/T495X227M006ATE100规格参数/
T495X227M006ATE100
Kemet
T495X227M006ATE100
Cap Tant Solid 220uF 6.3V X CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C Automotive T/R
推荐供应商
High Shock and VibratingYes
Equivalent Series Resistance TypeLow
Case StyleMolded
ECCN (US)EAR99
IR (mA)1285
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)7.3
Voltage6.3VDC