首页/T495X227M006AT E100搜索结果/T495X227M006AT E100规格参数/
T495X227M006AT E100
Kemet
T495X227M006AT E100
Cap Tant Solid 220uF 6.3V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
Product Height4 mm
Operating Temperature-55 to 125 °C
Equivalent Series Resistance0.1 Ohm
ConstructionFlat
CategoryCapacitor Tantalum Solid SMT
Case StyleMolded
Tolerance20 %
Package/Case7343-43,X
Capacitance Value220 uF
Product Depth4.3 mm
Minimum Operating Temperature-55 °C