PANASONICELECTRONICCOMPONENT
ERJP14F1651U
ERJP14F1651U
RES,THICKFILM,1.65KOHM,0.5W,1%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Panasonic
ERJP14F1651U
ERJP14F1651U
SMD片式电阻, 厚膜, 1210 [3225公制], 1.65 kohm, ERJP14 系列, 200 V, 厚膜, 500 mW
PANASONIC INDUSTRY EUROPE
ERJP14F1651U
ERJP14F1651U
SMD Resistor, Anti-Surge 1.65 kOhm, ± 1 %, 1210, ERJP14F1651U, Panasonic Industry Europe