首页/ERJ-P14F1651U搜索结果/ERJ-P14F1651U规格参数/
ERJ-P14F1651U
Panasonic
ERJ-P14F1651U
Res Thick Film 1210 1.65K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C SMD Automotive T/R
推荐供应商
ERJ-P14F1651U 规格参数
Power Rating500 mW (1/2 W)
Case Code - mm3225
Voltage Rating200 V
Termination StyleSMD/SMT
Operating Temperature Range- 55 C to + 155 C
Tolerance1 %
Case Code - in1210
ProductThick Film Resistors SMD
Temperature Coefficient100 PPM / C
RoHS Y
Resistance1.65 kOhms