首页/ERJP14F1651U搜索结果/ERJP14F1651U规格参数/
ERJP14F1651U
Panasonic
ERJP14F1651U
SMD片式电阻, 厚膜, 1210 [3225公制], 1.65 kohm, ERJP14 系列, 200 V, 厚膜, 500 mW
推荐供应商
ERJP14F1651U 规格参数
Weight (kg):.000016
SVHC: <#>YesREACH SVHC: Safe Use Data (253.90KB) EN
Voltage Rating:200V
Packaging:Cut Tape
SVHC:No SVHC (15-Jun-2015)
Resistance Tolerance:± 1%
Tariff No:85332100
Temperature Coefficient:± 100ppm/°C