T110B106K020AT
T110B106K020AT
CAP TANT 10UF 10% 20V AXIAL
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMD
T110B106K020AT
T110B106K020AT
10uf 20v TANT
KEM
T110B106K020AT
T110B106K020AT
10uf 20v TANT
Kemet
T110B106K020AT7200
T110B106K020AT7200
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 10uF 10%
Kemet
T110B106K020ATTR
T110B106K020ATTR
Cap Tant Solid 10uF 20V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 2.9 Ohm 125C T/R