首页/ETQ-P3M1R0KVP搜索结果/ETQ-P3M1R0KVP规格参数/
ETQ-P3M1R0KVP
Panasonic
ETQ-P3M1R0KVP
ETQ-P Series 1 uH ±20% 9 A 10.56 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
推荐供应商
ETQ-P3M1R0KVP 规格参数
Maximum DC Resistance (Ohm)0.01056
HTS8504.50.80.00
ECCN (US)EAR99
Tolerance20%