首页/T110D107K020AT搜索结果/T110D107K020AT规格参数/
T110D107K020AT
Kemet
T110D107K020AT
Cap Tant Solid 100uF 20V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 0.6 Ohm 125C Bulk
推荐供应商
T110D107K020AT 规格参数
Product Attributes Select All
CategoryCapacitors
Online CatalogT110 Series
Manufacturer Size CodeD
Height - Seated (Max)-
Lead Spacing-
Voltage - Rated20V