首页/T110A105K035AT 7200搜索结果/T110A105K035AT 7200规格参数/
T110A105K035AT 7200
Kemet
T110A105K035AT 7200
Cap Tant Solid 1uF 35V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial 8 Ohm 125C T/R