首页/CWR26HC107KCHB搜索结果/CWR26HC107KCHB规格参数/
CWR26HC107KCHB
Vishay Sprague
CWR26HC107KCHB
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
推荐供应商
CWR26HC107KCHB 规格参数
Other NamesCWR26HC107KCHB-ND
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
CategoryCapacitors
DatasheetsCWR26 Series
Manufacturer Size CodeH
Height - Seated (Max)0.125" (3.17mm)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Voltage - Rated15V
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)