首页/ETQP3M1R0KVP搜索结果/ETQP3M1R0KVP规格参数/
ETQP3M1R0KVP
Panasonic
ETQP3M1R0KVP
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ETQP3M1R0KVP Surface Mount Power Inductor, ETQP Series, 1 µH, 7.5 A, 14.1 A, 0.01056 ohm New
推荐供应商
ETQP3M1R0KVP 规格参数
Saturation Current (Isat):14.1A
DC Resistance Max:0.01056ohm
Weight (kg):.001
Packaging:Cut Tape
Power Inductor Case:5.5mm x 5mm x 3mm
Inductance Tolerance:± 20%
Inductance:1µH
Tariff No:85045095
Product Range:ETQP Series
RoHS Compliant:Yes
RMS Current (Irms):7.5A