首页/#B952AS-H-2R7N=P3搜索结果/#B952AS-H-2R7N=P3规格参数/
#B952AS-H-2R7N=P3
Murata
#B952AS-H-2R7N=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 0.016Ohm DCR 4040 T/R
推荐供应商
#B952AS-H-2R7N=P3 规格参数
Maximum DC Current9.1 A
Lead Diameter-
ProductPower Inductors
Lead Spacing-
Maximum DC Resistance16 mOhms
RoHS Y
Inductance2.7 uH