T493C226K004AT6120
搜索结果
/
T493C226K004AT6120
规格参数
/
Kemet
T493C226K004AT6120
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volt 22uF ESR=0.5 C case 10%
下载资料
订阅
推荐供应商
Digi-Key
Mouser
Heilind
T493C226K004AT6120
规格参数
Mouser
Voltage Rating DC
4 V
Dissipation Factor DF
6
ESR
1.8 Ohms
Case Code - mm
6032
Voltage Rating
4 V
Termination Style
SMD/SMT
Operating Temperature Range
- 55 C to + 125 C
Tolerance
10 %
Case Code - in
2412
Product
Tantalum Solid Surface Mounts
Mfr Case Code
C Case
RoHS
Y
Brand
Kemet
Series
T493
Leakage Current
900 nA
Package / Case
2412 (6032 metric)
Length
6 mm
Manufacturer
Product Category
Tantalum Capacitors - Solid SMD
Packaging
Reel
Capacitance
22 uF
Height
2.8 mm
Width
3.2 mm