首页/T110D476K035AT1946搜索结果/T110D476K035AT1946规格参数/
T110D476K035AT1946
Kemet
T110D476K035AT1946
Cap Tant Solid 47uF 35V 10%( 8.92 X 19.96mm) Axial 0.8 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
High Shock and VibratingYes
Equivalent Series Resistance TypeStandard
Case StyleMetal
ECCN (US)EAR99
Lead Diameter (mm)0.64
Length w/weld (mm)23.42
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)19.96
Voltage35VDC