首页/T110D107K020AT7241搜索结果/T110D107K020AT7241规格参数/
T110D107K020AT7241
Kemet
T110D107K020AT7241
Cap Tant Solid 100uF 20V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial
推荐供应商
Voltage Rating DC20 V
Dissipation Factor DF6
Lead Diameter0.64 mm
Termination StyleAxial
Voltage Rating20 V
Operating Temperature Range0 C to + 85 C
Tolerance10 %