首页/T110D107K020AT7200搜索结果/T110D107K020AT7200规格参数/
T110D107K020AT7200
Kemet
T110D107K020AT7200
Cap Tant Solid 100uF 20V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 0.6 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
High Shock and VibratingNo
Equivalent Series Resistance TypeLow
Case StyleMetal
ECCN (US)EAR99
Lead Diameter (mm)0.64
Length w/weld (mm)23.42
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)19.96
Voltage20VDC