首页/T110C226K035ATTR搜索结果/T110C226K035ATTR规格参数/
T110C226K035ATTR
Kemet
T110C226K035ATTR
Cap Tant Solid 22uF 35V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial 1.3 Ohm 125C T/R
推荐供应商
T110C226K035ATTR 规格参数
Max. Operating Temperature (°C)125
InsulationSleeved
Equivalent Series Resistance TypeStandard
TaxonomyCapacitor » Fixed Capacitors » Capacitor Tantalum Solid
Dissipation Factor (%)4
Termination StyleAxial
ESR (Ohm)1.3
Case StyleMetal
Tolerance10%
Capacitance Value22uF