首页/T110C226K035AT7200搜索结果/T110C226K035AT7200规格参数/
T110C226K035AT7200
Kemet
T110C226K035AT7200
Cap Tant Solid 22uF 35V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial 1.3 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
High Shock and VibratingNo
Equivalent Series Resistance TypeLow
Case StyleMetal
ECCN (US)EAR99
Lead Diameter (mm)0.64
Length w/weld (mm)20.88
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)17.42
Voltage35VDC