首页/T110B685K035AT7200搜索结果/T110B685K035AT7200规格参数/
T110B685K035AT7200
Kemet
T110B685K035AT7200
Cap Tant Solid 6.8uF 35V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 2.5 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
Voltage Rating DC35 V
Dissipation Factor DF4
Lead Diameter0.51 mm
ESR2.5 Ohms
Termination StyleAxial
Voltage Rating35 V
Operating Temperature Range0 C to + 85 C
Tolerance10 %