首页/T110B475K035ATTR搜索结果/T110B475K035ATTR规格参数/
T110B475K035ATTR
Kemet
T110B475K035ATTR
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 3 Ohm 125C T/R
推荐供应商
T110B475K035ATTR 规格参数
InsulationSleeved
Equivalent Series Resistance TypeLow
Termination StyleAxial
Case StyleMetal
Tolerance10%
Capacitance Value4.7uF