首页/T110B475K035AT7293搜索结果/T110B475K035AT7293规格参数/
T110B475K035AT7293
Kemet
T110B475K035AT7293
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 3 Ohm 125°C Ammo Pack
推荐供应商
Max. Operating Temperature (°C)125
InsulationSleeved
Equivalent Series Resistance TypeStandard
TaxonomyFixed Capacitors » Capacitor Tantalum Solid
Dissipation Factor (%)4
Termination StyleAxial
ESR (Ohm)3
Case StyleMetal
Tolerance10%
Capacitance Value4.7uF