首页/T110B475K035AT7200搜索结果/T110B475K035AT7200规格参数/
T110B475K035AT7200
Kemet
T110B475K035AT7200
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 3 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
High Shock and VibratingNo
Equivalent Series Resistance TypeLow
Case StyleMetal
ECCN (US)EAR99
Lead Diameter (mm)0.51
Length w/weld (mm)15.49
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)12.04
Voltage35VDC