首页/T110B336K010AT7200搜索结果/T110B336K010AT7200规格参数/
T110B336K010AT7200
Kemet
T110B336K010AT7200
Cap Tant Solid 33uF 10V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 2.1 Ohm 125C T/R
推荐供应商
Voltage Rating DC10 V
Dissipation Factor DF6
Lead Diameter0.51 mm
ESR2.1 Ohms
Termination StyleAxial
Voltage Rating10 V
Operating Temperature Range0 C to + 85 C
Tolerance10 %