首页/T110A225K020ATTR搜索结果/T110A225K020ATTR规格参数/
T110A225K020ATTR
Kemet
T110A225K020ATTR
Cap Tant Solid 2.2uF 20V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial 7 Ohm 125C T/R
推荐供应商
T110A225K020ATTR 规格参数
Operating Temperature-55 to 125 °C
Equivalent Series Resistance7 Ohm
CategoryCapacitor Tantalum Solid Axial
Termination StyleAxial
Case StyleMetal
Tolerance10 %
Capacitance Value2.2 uF
Minimum Operating Temperature-55 °C
Product Diameter3.43 mm
Voltage20 Vdc