首页/T110A225K020AT搜索结果/T110A225K020AT规格参数/
T110A225K020AT
Kemet
T110A225K020AT
Cap Tant Solid 2.2uF 20V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial 7 Ohm 125°C Bulk
推荐供应商
T110A225K020AT 规格参数
Tantalum Capacitors
Online CatalogT110 Series
Manufacturer Size CodeA
Height - Seated (Max)-
Lead Spacing-
Voltage - Rated20V