首页/T110A105K035ATTR搜索结果/T110A105K035ATTR规格参数/
T110A105K035ATTR
Kemet
T110A105K035ATTR
Cap Tant Solid 1uF 35V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial 8 Ohm 125°C T/R
推荐供应商
T110A105K035ATTR 规格参数
High Shock and VibratingNo
Equivalent Series Resistance TypeLow
Case StyleMetal
ECCN (US)EAR99
Lead Diameter (mm)0.51
Length w/weld (mm)10.72
Minimum Operating Temperature (°C)-55
Temperature Range @ Derated Voltage (°C)85 to 125
Maximum Operating Temperature (°C)125
Product Length (mm)7.26
Voltage35VDC