首页/T110A105K035AT搜索结果/T110A105K035AT规格参数/
T110A105K035AT
Kemet
T110A105K035AT
CAPACITOR TANT, 1UF, 35V, 8 OHM, 0.1, AXIAL
推荐供应商
T110A105K035AT 规格参数
Product Attributes Select All
CategoryCapacitors
Online CatalogT110 Series
Manufacturer Size CodeA
Height - Seated (Max)-
Lead Spacing-
Voltage - Rated35V