首页/150824K100HC搜索结果/150824K100HC规格参数/
150824K100HC
Cornell Dubilier
150824K100HC
Cap Film 0.82uF 100V PET 10%35 (9.5 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
推荐供应商
150824K100HC 规格参数
Film Capacitors
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Dielectric MaterialPolyester, Metallized
ApplicationsGeneral Purpose
Datasheets150 Type
CategoriesCapacitors
Height - Seated (Max)-
Tolerance±10%