首页/150824J63EC搜索结果/150824J63EC规格参数/
150824J63EC
Cornell Dubilier
150824J63EC
Cap Film 0.82uF 63V PET 5%35 (8 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
推荐供应商
150824J63EC 规格参数
Film Capacitors
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Dielectric MaterialPolyester, Metallized
ApplicationsGeneral Purpose
Datasheets150 Type
CategoriesCapacitors
Height - Seated (Max)-
Tolerance±5%