首页/150823J630HC搜索结果/150823J630HC规格参数/
150823J630HC
Cornell Dubilier
150823J630HC
CORNELL DUBILIER - 150823J630HC - CAPACITOR POLY FILM 0.082UF; 630V; 10%; AXIAL
推荐供应商
150823J630HC 规格参数
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
CategoryCapacitors
Dielectric MaterialPolyester, Metallized
ApplicationsGeneral Purpose
Datasheets150 Type
Height - Seated (Max)-
Tolerance±5%
TerminationWire Leads
Lead Spacing-
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm)