首页/EMSA200200-P5P-SZ搜索结果/EMSA200200-P5P-SZ规格参数/
EMSA200200-P5P-SZ
CUI
EMSA200200-P5P-SZ
40 W, Level V Efficiency, Interchangeable Input Blades, Wall Plug Adapter, Ac-Dc Power Supply - 20 Vdc, 2 A, 40 W
推荐供应商
EMSA200200-P5P-SZ 规格参数
10-01597 Tensility International Corp CBL 2.1X5.5MM JACK-GATOR CLIPS Unit Price 8.12000 839-1219-ND
PolarizationPositive Center
CategoryPower Supplies - External/Internal (Off-Board)
FormWall Mount
ApprovalsCCC, CE, cULus, GS, PSE
Current - Output (Max)2A
EfficiencyLevel V
Video FileCUI's EMSA Series Power Adapter - Another Geek Moment
Voltage - Output20V